Swiper formatter (3.0.1-beta1) - en to eu translation catalogue (22 entries)

en: Status
eu: Egoera

en: Description
eu: Azalpena

en: Disabled
eu: Ezgaituta

en: Enabled
eu: Gaituta

en: Yes
eu: Bai

en: Weight
eu: Pisua

en: Label
eu: Etiketa

en: Default
eu: Lehenetsia

en: ID
eu: IDa

en: Vertical
eu: Bertikal

en: Custom
eu: Pertsonalizatua

en: Number of rows
eu: Errenkada kopurua

en: Other
eu: Bestea

en: Rows
eu: Lerroak

en: Local
eu: Lokala

en: Machine name
eu: Makinaren izena

en: About
eu: (r)i buruz

en: Column
eu: Zutabe

en: - Select -
eu: - Aukeratu -

en: Direction
eu: Helbidea

en: Uses
eu: Erabilerak

en: Fixed width
eu: Zabalera finkoa
