Swiper formatter (3.0.1-beta1) - en to lv translation catalogue (27 entries)

en: Status
lv: Statuss

en: Description
lv: Apraksts

en: Disabled
lv: Atspējots

en: Enabled
lv: Iespējots

en: Yes
lv: Jā

en: Weight
lv: Svars

en: Label
lv: Etiķete

en: Default
lv: Noklusējuma

en: Horizontal
lv: Horizontāls

en: Vertical
lv: Vertikāls

en: Custom
lv: Pielāgots

en: Number of rows
lv: Rindu skaits

en: Other
lv: Citi

en: Loop
lv: Cilpa

en: Rows
lv: Rindas

en: Duplicate
lv: Dublicēt

en: Package
lv: Paka

en: Machine name
lv: Mašīnvārds

en: About
lv: Par

en: Column
lv: Kolonna

en: - Select -
lv: - Izvēlēties -

en: Direction
lv: Virziens

en: Row
lv: Rinda

en: Uses
lv: Lieto

en: Fixed width
lv: Fiksēts platums

en: View mode
lv: Skata režīms

en: Auto resize
lv: Automātiska izmēra mainīšana
