Swiper formatter (3.0.1) - en to bg translation catalogue (12 entries)

en: Status
bg: Статус

en: Description
bg: Описание

en: Disabled
bg: Деактивиран

en: Enabled
bg: Активиран

en: Yes
bg: Да

en: Weight
bg: Тегло

en: Label
bg: Заглавие

en: Default
bg: По подразбиране

en: Custom
bg: Персонализиран

en: Other
bg: Други

en: Package
bg: Пакет

en: Direction
bg: Посока
