Swiper formatter (3.0.1) - en to et translation catalogue (30 entries)

en: Status
et: Olek

en: Description
et: Kirjeldus

en: Disabled
et: Keelatud

en: Enabled
et: Lubatud

en: Yes
et: Jah

en: Weight
et: Kaal

en: Label
et: Nimetus

en: Default
et: Vaikimisi

en: Horizontal
et: Horisontaalne

en: Vertical
et: Vertikaalne

en: Custom
et: Kohandatud

en: Number of rows
et: Ridade arv

en: Other
et: Muu

en: Loop
et: Silmus

en: Rows
et: Ridu

en: Duplicate
et: Paljunda

en: Package
et: Pakk

en: Local
et: Kohalik

en: Machine name
et: Süsteemne nimetus

en: About
et: Programmist

en: Column
et: Tulp

en: - Select -
et: - Vali -

en: Direction
et: Suund

en: Row
et: Rida

en: Uses
et: Kasutab

en: Fixed width
et: Fikseeritud laius

en: View mode
et: Kuvarežiim

en: Rendered entity
et: Renderdatud olem

en: Link to entity
et: Link olemile

en: Breakpoint
et: Murdepunkt
