Swiper formatter (3.0.1) - en to is translation catalogue (17 entries)

en: Status
is: Staða

en: Description
is: Lýsing

en: Disabled
is: Óvirkt

en: Enabled
is: Virkt

en: Yes
is: Já

en: Weight
is: Vægi

en: Label
is: Merking

en: Default
is: Sjálfgefið

en: ID
is: Kenni

en: Horizontal
is: Lárétt

en: Vertical
is: Lóðrétt

en: Custom
is: Sérsniðið

en: Rows
is: Raðir

en: About
is: Um

en: Column
is: Dálkur

en: - Select -
is: - Velja -

en: Direction
is: Stefna
