Swiper formatter (3.0.1) - en to km translation catalogue (17 entries)

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: Disabled
km: បាន​បិទ

en: Enabled
km: បាន​បើក

en: Yes
km: បាទ/ចាស

en: Weight
km: ភាព​សំខាន់

en: Label
km: ស្លាក

en: Default
km: លំនាំដើម

en: Custom
km: ផ្ទាល់ខ្លួន

en: Other
km: ផ្សេងៗ

en: Rows
km: ជួរ​ដេក

en: Machine name
km: ឈ្មោះ​ម៉ាស៊ីន

en: About
km: អំពី

en: - Select -
km: - ជ្រើស -

en: Direction
km: ទិស

en: Uses
km: ប្រើ

en: Fixed width
km: ទទឹង​​ថេរ
