Swiper formatter (3.0.1) - en to ms translation catalogue (17 entries)

en: Description
ms: Huraian

en: Disabled
ms: Dinyahbolehkan

en: Enabled
ms: Dibolehkan

en: Yes
ms: Ya

en: Weight
ms: Pemberat

en: Default
ms: Lalai

en: Horizontal
ms: Mendatar

en: Vertical
ms: Menegak

en: Custom
ms: Tersuai

en: Other
ms: Lain-lain

en: Rows
ms: Barisan-barisan

en: Machine name
ms: Nama mesin

en: About
ms: Perihal

en: - Select -
ms: - Pilih -

en: Direction
ms: Arah

en: Uses
ms: Penggunaan

en: Fixed width
ms: Lebar tetap
