Swiper formatter (3.0.1) - en to pa translation catalogue (7 entries)

en: Status
pa: ਹਾਲਤ

en: Description
pa: ਵੇਰਵਾ

en: Disabled
pa: ਆਯੋਗ

en: Yes
pa: ਹਾਂ

en: Weight
pa: ਭਾਰ

en: Default
pa: ਮੂਲ

en: Other
pa: ਹੋਰ
