Swiper formatter (3.0.1) - en to ro translation catalogue (27 entries)

en: Status
ro: Stare

en: Description
ro: Descriere

en: Disabled
ro: Dezactivat

en: Enabled
ro: Activat

en: Yes
ro: Da

en: Weight
ro: Greutate

en: Label
ro: Etichetă

en: Default
ro: Implicit

en: Horizontal
ro: Orizontal

en: Custom
ro: Personalizat

en: Other
ro: Altele

en: Loop
ro: Buclă

en: Rows
ro: Rânduri

en: Duplicate
ro: Duplicat

en: Package
ro: Pachet

en: Machine name
ro: Numele mașinii

en: About
ro: Despre

en: Column
ro: Coloană

en: - Select -
ro: -Selectați-

en: Direction
ro: Direcție

en: Row
ro: Rând

en: Uses
ro: Folosește

en: Pagination
ro: Paginație

en: View mode
ro: Mod de vizualizare

en: Rendered entity
ro: Entitate randată

en: Link to entity
ro: Legătură către entitate

en: Breakpoint
ro: Punct de întrerupere
