Swiper formatter (3.0.1-beta1) - en to ast translation catalogue (11 entries)

en: Status
ast: Estáu

en: Description
ast: Descripción

en: Disabled
ast: Desactiváu

en: Enabled
ast: Activáu

en: Yes
ast: Sí

en: Weight
ast: Pesu

en: Label
ast: Etiqueta

en: Default
ast: Predefiníu

en: Custom
ast: Personalizáu

en: Other
ast: Otru

en: Rows
ast: Fileres
