Swiper formatter (3.0.1-beta1) - en to el translation catalogue (29 entries)

en: Status
el: Κατάσταση

en: Description
el: Περιγραφή

en: Disabled
el: Απενεργοποιημένο

en: Enabled
el: Ενεργοποιημένο

en: Yes
el: Ναι

en: Weight
el: Βάρος

en: Label
el: Ετικέτα

en: Default
el: Προεπιλεγμένο

en: Horizontal
el: Οριζόντιο

en: Vertical
el: Κάθετο

en: Custom
el: Προσαρμοσμένο

en: Other
el: Άλλο

en: Rows
el: Γραμμές

en: Fade
el: Εξασθένιση

en: Slide
el: Κύλιση

en: Duplicate
el: Αντίγραφο

en: Package
el: Πακέτο

en: Machine name
el: Όνομα μηχανής

en: About
el: Περί

en: Column
el: Στήλη

en: - Select -
el: - Επιλέξτε -

en: Direction
el: Κατεύθυνση

en: Row
el: Γραμμή

en: Uses
el: Χρήσεις

en: Pagination
el: Σελιδοποίηση

en: Fixed width
el: Σταθερό πλάτος

en: View mode
el: Τρόπος προβολής

en: Rendered entity
el: Απεικονιζόμενη οντότητα

en: Breakpoint
el: Σημείο διακοπής
