Swiper formatter (3.0.1-beta1) - en to he translation catalogue (31 entries)

en: Status
he: סטטוס

en: Description
he: תיאור

en: Disabled
he: מושבת

en: Enabled
he: מופעל

en: Yes
he: כן

en: Weight
he: משקל

en: Label
he: תווית

en: Default
he: ברירת מחדל

en: Horizontal
he: אופקי

en: Vertical
he: אנכי

en: Custom
he: מותאם

en: Number of rows
he: מספר שורות

en: Other
he: אחר

en: Loop
he: בלופ

en: Rows
he: שורות

en: Duplicate
he: שכפול

en: Package
he: חבילה

en: Local
he: מקומי

en: Machine name
he: שם מכונה

en: About
he: אודות

en: Column
he: עמודה

en: - Select -
he: - בחירה -

en: Direction
he: כיוון

en: Row
he: שורה

en: Uses
he: שימושים

en: Pagination
he: דפדוף

en: Grid settings
he: הגדרות גריד

en: Fixed width
he: רוחב קבוע

en: View mode
he: מצב תצוגה

en: Rendered entity
he: ישות מרונדרת

en: Link to entity
he: קישור לישות
