Swiper formatter (3.0.1-beta1) - en to kn translation catalogue (22 entries)

en: Status
kn: ಸ್ಥಿತಿ

en: Description
kn: ವರ್ಣನೆ

en: Disabled
kn: ಅಶಕ್ತಗೊಳಿಸಲಾದ

en: Enabled
kn: ಶಕ್ತಗೊಂಡಿದೆ

en: Yes
kn: ಸರಿ

en: Weight
kn: ತೂಕ

en: Label
kn: ಗುರುತುಪಟ್ಟಿ

en: Default
kn: ಡೀಫಾಲ್ಟ್‍

en: ID
kn: IDE ಗಳು

en: Horizontal
kn: ಅಡ್ಡಲಾದ

en: Vertical
kn: ಲಂಬ

en: Custom
kn: ಇಚ್ಛೆಯ

en: Other
kn: ಇತರೆ

en: Rows
kn: ಅಡ್ಡಸಾಲುಗಳು

en: Duplicate
kn: ನಕಲು

en: Fill
kn: ತುಂಬಿಸು

en: Toggle
kn: ಟಾಗಲ್

en: Package
kn: ಪ್ಯಾಕೇಜ್

en: Local
kn: ಸ್ಥಳೀಯ

en: About
kn: ಕುರಿತು

en: Direction
kn: ಧಿಕ್ಕು

en: Fixed width
kn: ಅಗಲವು ಸ್ಥಿರವಾಗಿದೆ
