Swiper formatter (3.0.1-beta1) - en to lt translation catalogue (28 entries)

en: Status
lt: Būsena

en: Description
lt: Aprašymas

en: Disabled
lt: Išjungta

en: Enabled
lt: Įjungta

en: Yes
lt: Taip

en: Weight
lt: Svoris

en: Label
lt: Etiketė

en: Default
lt: Numatytasis

en: Horizontal
lt: Horizontalus

en: Vertical
lt: Vertikalus

en: Custom
lt: Savitas

en: Number of rows
lt: Eilučių kiekis

en: Other
lt: Kiti

en: Loop
lt: Ciklas

en: Rows
lt: Eilutės

en: Duplicate
lt: Kopijuoti

en: Fill
lt: Užpildyti

en: Package
lt: Pakuotė

en: Machine name
lt: Mašininis pavadinimas

en: About
lt: Apie

en: Column
lt: Stulpelis

en: - Select -
lt: - Pasirinkite -

en: Direction
lt: Kryptis

en: Uses
lt: Naudoja

en: Pagination
lt: Puslapiavimas

en: Fixed width
lt: Fiksuotas plotis

en: View mode
lt: Peržiūros būsena

en: Breakpoint
lt: Lūžio taškas
