Swiper formatter (3.0.1-beta1) - en to mr translation catalogue (11 entries)

en: Status
mr: वर्तमानस्थिती

en: Description
mr: अधिक माहिती

en: Disabled
mr: असमर्थ

en: Enabled
mr: समर्थ

en: Yes
mr: हो

en: Weight
mr: मुल्य

en: Label
mr: खूणचिठ्ठी

en: Default
mr: मुळस्वरुप

en: ID
mr: आय डी

en: Direction
mr: दिशा

en: View mode
mr: दृश्य प्रस्थिती
