Swish payment (8.x-1.0-beta1) - en to gl translation catalogue (15 entries)

en: Status
gl: Estado

en: Delete
gl: Borrar

en: Submit
gl: Enviar

en: Edit
gl: Editar

en: Message
gl: Mensaxe

en: Settings
gl: Axustes

en: View
gl: Ver

en: Created
gl: Creado

en: Authored by
gl: Creado por

en: Amount
gl: Cantidade

en: Other
gl: Outro

en: Changed
gl: Cambiado

en: About
gl: Información

en: Additional information
gl: Información adicional

en: Private key
gl: Clave privada
