Swish payment (8.x-1.0-beta1) - en to gu translation catalogue (12 entries)

en: Status
gu: સ્થિતિ

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Submit
gu: રજૂ કરો

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Message
gu: સંદેશ

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: View
gu: જુઓ

en: Authored by
gu: દ્વારા લખાયેલુ

en: Other
gu: અન્ય

en: Changed
gu: બદલ્યું

en: About
gu: વિશે

en: Additional information
gu: વધારાની માહિતી
