Swish payment (8.x-1.0-beta1) - en to hu translation catalogue (19 entries)

en: Status
hu: Állapot

en: Delete
hu: Törlés

en: Submit
hu: Beküldés

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: Error Message
hu: Hibaüzenet

en: Message
hu: Üzenet

en: Settings
hu: Beállítások

en: View
hu: Megtekintés

en: Created
hu: Létrehozva

en: Authored by
hu: Szerző

en: Amount
hu: Összeg

en: Other
hu: Egyéb

en: Changed
hu: Módosítva

en: About
hu: Leírás

en: Additional information
hu: További tudnivaló

en: Date Paid
hu: Fizetés dátuma

en: Private key
hu: Titkos kulcs

en: The time that the entity was created.
hu: Az entitás létrehozásának ideje.

en: The time that the entity was last edited.
hu: Az entitás utolsó módosításának ideje.
