Swish payment (8.x-1.0-beta1) - en to kk translation catalogue (11 entries)

en: Status
kk: Жағдайы

en: Delete
kk: Өшіру

en: Submit
kk: Жіберу

en: Edit
kk: Өңдеу

en: Message
kk: Хабарлама

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: View
kk: Қарау

en: Created
kk: Құрылған

en: Authored by
kk: Автор

en: Other
kk: Басқа

en: Additional information
kk: Қосымша мәлімет
