Swish payment (8.x-1.0-beta1) - en to lt translation catalogue (15 entries)

en: Status
lt: Būsena

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Submit
lt: Siųsti

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Error Message
lt: Klaidos žinutė

en: Message
lt: Žinutė

en: Settings
lt: Nustatymai

en: View
lt: Peržiūrėti

en: Created
lt: Sukurta

en: Authored by
lt: Sukūrė

en: Amount
lt: Suma

en: Other
lt: Kiti

en: Changed
lt: Pakeista

en: About
lt: Apie

en: Additional information
lt: Papildoma informacija
