Swish payment (8.x-1.0-beta1) - en to ro translation catalogue (14 entries)

en: Status
ro: Stare

en: Delete
ro: Șterge

en: Submit
ro: Trimite

en: Edit
ro: Editați

en: Message
ro: Mesaj

en: Settings
ro: Setări

en: View
ro: Afișează

en: Created
ro: Creat

en: Authored by
ro: Autor

en: Amount
ro: Suma

en: Other
ro: Altele

en: Changed
ro: Schimbat

en: About
ro: Despre

en: Additional information
ro: Informaţii suplimentare
