Swish payment (8.x-1.0-beta1) - en to sk translation catalogue (15 entries)

en: Status
sk: Stav

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Submit
sk: Odoslať

en: Edit
sk: Upraviť

en: Message
sk: Správa

en: Settings
sk: Nastavenia

en: View
sk: Zobraziť

en: Created
sk: Vytvorené

en: Authored by
sk: Autor

en: Amount
sk: Množstvo

en: Other
sk: Ostatné

en: Changed
sk: Zmenené

en: About
sk: Informácie o

en: Additional information
sk: Doplňujúce informácie

en: Private key
sk: Súkromný kľúč
