Swish payment (8.x-1.0-beta1) - en to sv translation catalogue (17 entries)

en: Delete
sv: Radera

en: Submit
sv: Skicka

en: Edit
sv: Redigera

en: Error Message
sv: Felmeddelande

en: Message
sv: Meddelande

en: Settings
sv: Inställningar

en: View
sv: Visa

en: Created
sv: Skapad

en: Authored by
sv: Författad av

en: Amount
sv: Belopp

en: Other
sv: Övriga

en: Changed
sv: Ändrad

en: About
sv: Om

en: Additional information
sv: Mer information

en: Private key
sv: Privat nyckel

en: The time that the entity was created.
sv: Tiden då objektet skapades.

en: The time that the entity was last edited.
sv: Tiden då objektet senast redigerades.
