Swish payment (8.x-1.0-beta1) - en to ur translation catalogue (9 entries)

en: Status
ur: حالت

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Submit
ur: جمع کرائیں

en: Edit
ur: تدوین

en: Error Message
ur: غلطی کا پیغام

en: Message
ur: پیغام

en: Settings
ur: ترتیبات

en: View
ur: مشاہدہ کریں

en: Authored by
ur: تصنیف از
