Swish payment (8.x-1.0-beta1) - en to am translation catalogue (8 entries)

en: Status
am: ሁኔታ

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Submit
am: አስገባ

en: Edit
am: አርትእ

en: Message
am: መልእክት

en: Settings
am: ቅንብሮች

en: View
am: ትይታ

en: Authored by
am: የተደረሰው በ
