Swish payment (8.x-1.0-beta1) - en to ar translation catalogue (14 entries)

en: Status
ar: الحالة

en: Delete
ar: حذف

en: Submit
ar: إضافة

en: Edit
ar: تحرير

en: Message
ar: الرسالة

en: Settings
ar: الإعدادات

en: View
ar: عرض

en: Created
ar: الإنشاء

en: Authored by
ar: ألّفه

en: Amount
ar: المبلغ

en: Other
ar: آخر

en: Changed
ar: تم التغير

en: About
ar: حول

en: Additional information
ar: معلومات إضافية
