Swish payment (8.x-1.0-beta1) - en to bg translation catalogue (12 entries)

en: Status
bg: Статус

en: Delete
bg: Изтриване

en: Submit
bg: Запис

en: Edit
bg: Редактирай

en: Message
bg: Съобщение

en: Settings
bg: Настройки

en: View
bg: Прегледай

en: Created
bg: Създадено

en: Authored by
bg: Написано от

en: Other
bg: Други

en: Additional information
bg: Допълнителна информация

en: Live mode
bg: Реален режим
