Swish payment (8.x-1.0-beta1) - en to bo translation catalogue (12 entries)

en: Status
bo: གནས་སྟངས

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Submit
bo: ཡར་སྤྲོད

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: Message
bo: ཆ་འཕྲིན

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: View
bo: ལྟ་ཞིབ

en: Created
bo: གསར་འཛུགས་བྱས་ཟིན

en: Authored by
bo: རྩོམ་མཁན

en: Other
bo: གཞན

en: Changed
bo: བསྒྱུར་ཚར

en: About
bo: གསལ་བཤད
