Swish payment (8.x-1.0-beta1) - en to cy translation catalogue (12 entries)

en: Status
cy: Statws

en: Delete
cy: Dileu

en: Submit
cy: Cyflwyno

en: Edit
cy: Golygu

en: Message
cy: Neges

en: Settings
cy: Gosodiadau

en: View
cy: Gweld

en: Created
cy: Wedi ei greu

en: Authored by
cy: Wedi ei awduro gan

en: Other
cy: Arall

en: Additional information
cy: Gwybodaeth ychwanegol

en: Private key
cy: Allwedd preifat
