Swish payment (8.x-1.0-beta1) - en to da translation catalogue (15 entries)

en: Delete
da: Slet

en: Submit
da: Indsend

en: Edit
da: Redigér

en: Error Message
da: Fejlmeddelelse

en: Message
da: Meddelelse

en: Settings
da: Indstillinger

en: View
da: Vis

en: Created
da: Oprettet

en: Authored by
da: Skrevet af

en: Amount
da: Beløb

en: Other
da: Anden

en: Changed
da: Ændret

en: About
da: Om

en: Additional information
da: Yderligere information

en: Private key
da: Privat nøgle
