Swish payment (8.x-1.0-beta1) - en to eo translation catalogue (11 entries)

en: Status
eo: Stato

en: Delete
eo: Forigu

en: Submit
eo: Mi aliĝas

en: Edit
eo: Redaktu

en: Message
eo: Mesaĝo

en: Settings
eo: Agordoj

en: View
eo: Vidu

en: Created
eo: Kreita

en: Authored by
eo: Verkita de

en: Other
eo: Alia

en: Additional information
eo: Aldonaj informoj
