Swish payment (8.x-1.0-beta1) - en to es translation catalogue (16 entries)

en: Status
es: Estado

en: Delete
es: Eliminar

en: Submit
es: Enviar

en: Edit
es: Editar

en: Error Message
es: Mensaje de Error

en: Message
es: Mensaje

en: Settings
es: Configuración

en: View
es: Ver

en: Created
es: Creado

en: Authored by
es: Escrito por

en: Amount
es: Cantidad

en: Other
es: Otro(s)

en: Changed
es: Modificado

en: About
es: Acerca de

en: Additional information
es: Información adicional

en: Private key
es: Clave privada
