Swish payment (8.x-1.0-beta1) - en to et translation catalogue (15 entries)

en: Status
et: Olek

en: Delete
et: Kustuta

en: Submit
et: Sisesta

en: Edit
et: Muuda

en: Error Message
et: Veateade

en: Message
et: Teade

en: Settings
et: Seaded

en: View
et: Kuva

en: Created
et: Loodud

en: Authored by
et: Autor

en: Amount
et: Kogus

en: Other
et: Muu

en: Changed
et: Muudetud

en: About
et: Programmist

en: Additional information
et: Lisainfo
