Swish payment (8.x-1.0-beta1) - en to fa translation catalogue (15 entries)

en: Status
fa: وضعیت

en: Delete
fa: حذف

en: Submit
fa: ثبت

en: Edit
fa: ویرایش

en: Error Message
fa: پیام خطا

en: Message
fa: پیام

en: Settings
fa: تنظیمات

en: View
fa: مشاهده

en: Created
fa: ایجاد شده

en: Authored by
fa: نوشته شده توسط

en: Amount
fa: مقدار

en: Other
fa: ساير

en: Changed
fa: تغییر یافته

en: About
fa: درباره

en: Additional information
fa: اطلاعات اضافی
