Swish payment (8.x-1.0-beta1) - en to fi translation catalogue (16 entries)

en: Status
fi: Tila

en: Delete
fi: Poista

en: Submit
fi: Lähetä

en: Edit
fi: Muokkaa

en: Message
fi: Viesti

en: Settings
fi: Asetukset

en: View
fi: Näytä

en: Created
fi: Luotu

en: Authored by
fi: Kirjoittanut

en: Amount
fi: Määrä

en: Other
fi: Muu

en: Changed
fi: Muuttunut

en: About
fi: Tietoja

en: Additional information
fi: Lisätietoja

en: Private key
fi: Yksityinen avain

en: Live mode
fi: Live-tila
