Swish payment (8.x-1.0-beta1) - en to fr translation catalogue (19 entries)

en: Status
fr: État

en: Delete
fr: Supprimer

en: Submit
fr: Soumettre

en: Edit
fr: Modifier

en: Error Message
fr: Message d'erreur

en: Settings
fr: Paramètres

en: View
fr: Voir

en: Created
fr: Créé

en: Authored by
fr: Écrit par

en: Amount
fr: Montant

en: Other
fr: Autre

en: Changed
fr: Modifié

en: About
fr: À propos

en: Additional information
fr: Informations complémentaires

en: Date Paid
fr: Date du paiement

en: Private key
fr: Clé privée

en: Transaction Id
fr: Identifiant (ID) de transaction

en: The time that the entity was created.
fr: La date à laquelle l'entité a été créée.

en: The time that the entity was last edited.
fr: La date à laquelle l'entité a été modifiée pour la dernière fois.
