Swish payment (8.x-1.0-beta1) - en to he translation catalogue (15 entries)

en: Status
he: מצב

en: Delete
he: מחיקה

en: Submit
he: שלח

en: Edit
he: עריכה

en: Error Message
he: הודעת שגיאה

en: Message
he: הודעה

en: Settings
he: הגדרות

en: View
he: צפיה

en: Created
he: נוצר

en: Authored by
he: נכתב על ידי

en: Amount
he: כמות

en: Other
he: אחר

en: Changed
he: השתנה

en: About
he: אודות

en: Additional information
he: מידע נוסף
