Swish payment (8.x-1.0-beta1) - en to hi translation catalogue (14 entries)

en: Status
hi: अवस्था

en: Delete
hi: मिटायें

en: Submit
hi: जमा करें

en: Edit
hi: संपादित करें

en: Error Message
hi: त्रुटि संदेश

en: Message
hi: संदेश

en: Settings
hi: स्थापनायें

en: View
hi: देखें

en: Created
hi: निर्मित

en: Authored by
hi: लिखा गया

en: Other
hi: अन्य

en: Changed
hi: बदल गया

en: About
hi: के बारे में

en: Additional information
hi: अतिरिक्त सूचना
