Swish payment (8.x-1.0-beta1) - en to is translation catalogue (13 entries)

en: Status
is: Staða

en: Delete
is: Eyða

en: Submit
is: Vista

en: Edit
is: Breyta

en: Error Message
is: Villuskilaboð

en: Message
is: Skilaboð

en: Settings
is: Stillingar

en: View
is: Skoða

en: Created
is: Stofnað

en: Authored by
is: Höfundur

en: Amount
is: Upphæð

en: About
is: Um

en: Additional information
is: Viðbótarupplýsingar
