Swish payment (8.x-1.0-beta1) - en to it translation catalogue (16 entries)

en: Status
it: Stato

en: Delete
it: Elimina

en: Submit
it: Invia

en: Edit
it: Modifica

en: Error Message
it: Messaggio di errore

en: Message
it: Messaggio

en: Settings
it: Impostazioni

en: View
it: Visualizza

en: Created
it: Creato

en: Authored by
it: Creato da

en: Amount
it: Importo

en: Other
it: Altro

en: Changed
it: Modificato

en: About
it: Informazioni

en: Additional information
it: Informazioni aggiuntive

en: Private key
it: Chiave privata
