Swish payment (8.x-1.0-beta1) - en to ja translation catalogue (18 entries)

en: Status
ja: 状態

en: Delete
ja: 削除

en: Submit
ja: 送信

en: Edit
ja: 編集

en: Error Message
ja: エラーメッセージ

en: Message
ja: メッセージ

en: Settings
ja: 設定

en: View
ja: ビュー

en: Created
ja: 作成

en: Authored by
ja: 投稿者

en: Amount
ja: 量

en: Other
ja: その他

en: Changed
ja: 変更済

en: About
ja: アバウト

en: Additional information
ja: 追加インフォメーション

en: Private key
ja: 秘密鍵

en: The time that the entity was created.
ja: エンティティが作られた時刻

en: The time that the entity was last edited.
ja: エンティティが前回編集された時刻
