Swish payment (8.x-1.0-beta1) - en to lv translation catalogue (16 entries)

en: Status
lv: Statuss

en: Delete
lv: Dzēst

en: Submit
lv: Apstiprināt

en: Edit
lv: Labot

en: Error Message
lv: Kļūdas Ziņojums

en: Message
lv: Ziņojums

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: View
lv: Skatīt

en: Created
lv: Izveidots

en: Authored by
lv: Autors

en: Amount
lv: Summa

en: Other
lv: Citi

en: Changed
lv: Labots

en: About
lv: Par

en: Additional information
lv: Papildus informācija

en: Private key
lv: Privātā atslēga
