Swish payment (8.x-1.0-beta1) - en to ne translation catalogue (9 entries)

en: Status
ne: अवस्था

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Submit
ne: बुझाउनुहोश

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Message
ne: सन्देश

en: Settings
ne: व्यवस्था

en: View
ne: दृश्य

en: Created
ne: सिर्जना गरिएको

en: Authored by
ne: लेखक
