Swish payment (8.x-1.0-beta1) - en to ru translation catalogue (18 entries)

en: Status
ru: Статус

en: Delete
ru: Удалить

en: Submit
ru: Отправить

en: Edit
ru: Редактировать

en: Error Message
ru: Сообщение об ошибке

en: Message
ru: Сообщение

en: Settings
ru: Настройки

en: View
ru: Просмотр

en: Created
ru: Создано

en: Authored by
ru: Автор

en: Amount
ru: Сумма

en: Other
ru: Другое

en: Changed
ru: Изменение

en: About
ru: Информация

en: Additional information
ru: Дополнительная информация

en: Private key
ru: Личный ключ

en: The time that the entity was created.
ru: Время создания объекта.

en: The time that the entity was last edited.
ru: Время редактирования объекта.
