Swish payment (8.x-1.0-beta1) - en to tr translation catalogue (15 entries)

en: Status
tr: Durum

en: Delete
tr: Sil

en: Submit
tr: Gönder

en: Edit
tr: Düzenle

en: Error Message
tr: Hata İletisi

en: Message
tr: İleti

en: Settings
tr: Ayarlar

en: View
tr: Görüntüle

en: Created
tr: Oluşturulma

en: Authored by
tr: Yazan

en: Amount
tr: Miktar

en: Other
tr: Diğer

en: Changed
tr: Değişti

en: About
tr: Hakkında

en: Additional information
tr: Ek bilgi
