Swish payment (8.x-1.0-beta1) - en to uk translation catalogue (19 entries)

en: Status
uk: Стан

en: Delete
uk: Видалити

en: Submit
uk: Надіслати

en: Edit
uk: Редагувати

en: Error Message
uk: Повідомлення про помилку

en: Message
uk: Повідомлення

en: Settings
uk: Налаштування

en: View
uk: Перегляд

en: Created
uk: Створено

en: Authored by
uk: Автор

en: Amount
uk: Величина

en: Other
uk: Інше

en: Changed
uk: Змінено

en: About
uk: Про модуль

en: Additional information
uk: Додаткова інформація

en: Private key
uk: Приватний ключ

en: Private key password
uk: Пароль приватного ключа

en: The time that the entity was created.
uk: Час створення сутності.

en: The time that the entity was last edited.
uk: Час останнього редагування сутності.
