Swish payment (8.x-1.0-beta1) - en to vi translation catalogue (16 entries)

en: Status
vi: Trạng thái

en: Delete
vi: Xóa

en: Submit
vi: Gửi đi

en: Edit
vi: Sửa

en: Message
vi: Thông điệp

en: Settings
vi: Thiết lập

en: View
vi: Xem

en: Created
vi: Tạo bởi

en: Authored by
vi: Tạo bởi

en: Amount
vi: Số lượng

en: Other
vi: Khác

en: Changed
vi: Đã thay đổi

en: About
vi: Giới thiệu

en: Additional information
vi: Thông điệp gửi kèm

en: Private key
vi: Khóa bí mật

en: An error occured
vi: Xảy ra lỗi
