Switch Page Theme (4.0.1) - en to da translation catalogue (15 entries)

en: Pages
da: Sider

en: Remove
da: Fjern

en: Language
da: Sprog

en: Enabled
da: Aktiveret

en: Weight
da: Vægt

en: Theme
da: Tema

en: Roles
da: Roller

en: User Interface
da: Brugergrænseflade

en: Domain
da: Domæne

en: Operation
da: Handling

en: Rules
da: Regler

en: Languages
da: Sprog

en: Themes
da: Temaer

en: Domains
da: Domæner

en: Rule
da: Regel
