Switch Page Theme (4.0.1) - en to fil translation catalogue (10 entries)

en: Pages
fil: Mga Pahina

en: Status
fil: Kalagayan

en: Remove
fil: Tanggalin

en: Language
fil: Wika

en: Enabled
fil: Gumagana

en: Weight
fil: Timbang

en: Roles
fil: Mga papel

en: Operation
fil: Pagpapatakbo

en: Languages
fil: Mga wika

en: Themes
fil: Mga bastidor ng disenyo
