Switch Page Theme (4.0.1) - en to id translation catalogue (11 entries)

en: Pages
id: Halaman-halaman

en: Remove
id: Hapus

en: Language
id: Bahasa

en: Enabled
id: Aktif

en: Weight
id: Bobot

en: Theme
id: Tema

en: Roles
id: Peran

en: Operation
id: Operasi

en: Languages
id: Bahasa-bahasa

en: Themes
id: Tema

en: Domains
id: Domain
